SMART DISCOUNT

BE SMART išmintingi ir naudokite jums patogiausią nuolaidos kodą.

"Gizmania" galite naudoti vieną iš keturių nuolaidų kodų. Svarbus žodis yra "vienas". Vienu metu vienam užsakymui galite naudoti tik vieną nuolaidos kodą. Ir tik nuo jūsų priklauso, ką su juo darysite. Atminkite, kad nuolaidų kodų derinti negalima.

Vienas pavyzdys už visus:

Jūsų užsakymą sudaro penki produktai. Du produktai iš 1) punkto, vienas produktas iš 2) punkto ir du produktai, nepriklausantys 1) ir 2) punktams. Kurį nuolaidų kuponą naudosite? Tai turite išsiaiškinti patys. Kiekvienas užsakymas yra skirtingas, todėl ir nuolaidos kodas, kuris jums bus naudingiausias, bus skirtingas. BE SMART!

1. G-Code - 20 %

Promo

Norite įsigyti laisvojo stiliaus paspirtuko komponentų? Puikiai! Parengėme geriausių pasaulinio lygio gamintojų komponentų pasirinkimą su 20 % nuolaida! 20 % nuolaida taikoma produktams, pažymėtiems kodu GCODE20. Taigi nedvejokite, įveskite kodą GCODE20 ir gaukite 20 % nuolaidą!

Atkreipkite dėmesį: "G-code / Take Action with Rotation" akcijoje dalyvaujantys produktai rotuojami ir keičiami bent kartą per mėnesį.

Kampanijos taisyklės

2. David Šenkýř X UrbanArtt kolaboracija - 10%

Promo

Norite gauti 10% nuolaidą "UrbanArtt " gaminiams (išskyrus custom paspirtukus)? Sekite @david_senkyr instagrame ir gaukite jo nuolaidos kodą. UrbanArtt produktų rasite čia

3. Rider nuolaidų kodai - 10%                     

Promo

Norite 10 % nuolaidos visam užsakymui? Tiesiog įveskite vieną iš raiderių nuolaidų kodų. Kaip gauti kodą? Eikite į "Google" ir įveskite "gizmania rider discount code" arba sekite šių raitelių instagramą: @risazelinka, @johanwalzel, @david_senkyr, @jaraminisoukup, @tuckinnnn, @kristian.albrecht, instagram.com/freescoot, @g.mangherini                                             

4. Dovanų kuponai

Promo

Gavote dovanų čekį ir norite jį panaudoti? Jokių problemų. Kaip ir "Rider" nuolaidų kodų atveju, dovanų kupono panaudojimas taikomas visam jūsų užsakymui.