SMART DISCOUNT

BE SMART išmintingi ir naudokite jums patogiausią nuolaidos kodą.

"Gizmania" galite naudoti vieną iš keturių nuolaidų kodų. Svarbus žodis yra "vienas". Vienu metu vienam užsakymui galite naudoti tik vieną nuolaidos kodą. Ir tik nuo jūsų priklauso, ką su juo darysite. Atminkite, kad nuolaidų kodų derinti negalima.

Vienas pavyzdys už visus:

Jūsų užsakymą sudaro penki produktai. Du produktai iš 1) punkto, vienas produktas iš 2) punkto ir du produktai, nepriklausantys 1) ir 2) punktams. Kurį nuolaidų kuponą naudosite? Tai turite išsiaiškinti patys. Kiekvienas užsakymas yra skirtingas, todėl ir nuolaidos kodas, kuris jums bus naudingiausias, bus skirtingas. BE SMART!

1. May of Street - 20 %

Promo

Norite įsigyti street platformos, street vairąs ar street paspirtuką? Įveskite nuolaidos kodą STREET20 ir gaukite 20 % nuolaidą toliau pateiktose nuorodose išvardytiems produktams:    

Street platformos

Street vairas

Street paspirtukai

2. Richard Zelinka X Ethic kolaboracija - 15 %

Promo

Norite gauti 15 % nuolaidą "Ethic" gaminiams (išskyrus custom paspirtukus)? Sekite @risazelinka instagrame ir gaukite jo nuolaidos kodą. Ethic produktų rasite čia

3. Rider nuolaidų kodai - 10%                     

Promo

Norite 10 % nuolaidos visam užsakymui? Tiesiog įveskite vieną iš raiderių nuolaidų kodų. Kaip gauti kodą? Eikite į "Google" ir įveskite "gizmania rider discount code" arba sekite šių raitelių instagramą: @risazelinka, @johanwalzel, @david_senkyr, @jaraminisoukup, @tuckinnnn, @kristian.albrecht, instagram.com/freescoot, @g.mangherini                                             

4. Dovanų kuponai

Promo

Gavote dovanų čekį ir norite jį panaudoti? Jokių problemų. Kaip ir "Rider" nuolaidų kodų atveju, dovanų kupono panaudojimas taikomas visam jūsų užsakymui.